Poznań-Wysogotowo

Poznań - Wysogotowo:

ul. Skórzewska 8
62-081 Poznań-Wysogotowo

Recepcja: tel. 61 816 38 02
Magazyn: tel. 61 816 38 42
Fax: tel. 61 816 38 44

e-mail: szkody@ahc-grupa-cichy.pl

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI W GODZINACH:
Pon. - Pt. 06:00 – 22:00
Sobota: 06:00 – 14:00
Niedziela: nieczynne

Marek Rybak
Dyrektor

kom. +48 695 405 900

marek.rybak@ahc-grupa-cichy.pl

Maciej Grabia
Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego

kom. +48 609 795 150

maciej.grabia@ahc-grupa-cichy.pl

Karolina Kłobuchowska
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

kom. +48 781 440 012

karolina.klobuchowska@ahc-grupa-cichy.pl

Maciej Białas
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

kom. +48 781 440 015

maciej.bialas@ahc-grupa-cichy.pl

Ryszard Lisiecki
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

kom. +48 609 795 673

ryszard.lisiecki@ahc-grupa-cichy.pl

Tomasz Stankiewicz
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

kom. +48 785 239 427

tomasz.stankiewicz@ahc-grupa-cichy.pl

Janusz Majchrzak
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

kom. +48 695 660 389

janusz.majchrzak@ahc-grupa-cichy.pl

Tomasz Michalski
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

kom. +48 723 301 601

tomasz.michalski@ahc-grupa-cichy.pl

Anna Wiśniewska
Specjalista ds. Rozliczeń Szkód Komunikacyjnych

kom. +48 609 790 028

anna.wisniewska@ahc-grupa-cichy.pl

Beata Waloszek
Koordynator ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel. +48 723 301 573

beata.waloszek@ahc-grupa-cichy.pl

Sonia Trykacz
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel. +48 785 506 170

sonia.trykacz@ahc-grupa-cichy.pl

Marek Czubała
Magazyn Części

tel. +48 61 81 63 842

marek.czubala@ahc-grupa-cichy.pl

Tomasz Zydorek
Magazyn Części

tel. +48 61 81 63 842

tomasz.zydorek@ahc-grupa-cichy.pl